Portugal Visa

Why Portugal?
Portugal is the westernmost country of Europe with a mild and sunny climate, surrounded by the Atlantic Ocean to the west with 850 km of magnificent beaches. Having a safe environment, kind and friendly people, and benefiting from quality and cheap citizen services are the main features of life in Portugal.

ITUGAL

چرا پرتغال؟
پرتغال غربی ترین کشور اتحادیه اروپا با آب و هوای معتدل و آفتابی است که با 850 کیلومتر سواحل با شکوه توسط اقیانوس اطلس احاطه شده است.داشتن محیطی امن، مردمی خونگرم و مهربان، بهره مندی از خدمات شهروندی با کیفیت و ارزان از شاخصه های اصلی زندگی در پرتغال است.

Mini Golden Visa

مینی گلدن ویزای پرتغال
کشور پرتغال یکی از امن ترین و صلح آمیزترین کشورهای جهان با کیفیت زندگی بالا و رتبه بسیار بالا در شاخص توسعه انسانی است. این کشور با سواحل خیره کننده، غذاهای استثنایی، تاریخ و فرهنگ غنی در میان قدیمی ترین کشورهای اروپا قرار دارد. در حال حاضر کشور پرتغال یکی از جذاب ترین مقاصد برای سرمایه گذاران خارجی به منظور زندگی و کار می باشد.

StartUp Visa

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ یک ویزای اقامت برای کارآفرینان است که از طریق IAPMEI ارائه می شود و هدف آن جذب سرمایه گذاری، استعداد و ظرفیت برای نوآوری در پرتغال است.

Golden Visa

گلدن ویزای پرتغال
پرتغال با آب و هوای گرم، سواحل خیره کننده، و غذاهای متنوع یکی از جذاب ترین کشورها برای سرمایه گذاران خارجی است که به دنبال زندگی یا کار در اتحادیه اروپا هستند.
ویزای طلایی پرتغال یکی از محبوب ترین برنامه های اقامت از طریق سرمایه گذاری در اروپا و جهان است. این برنامه در اکتبر 2012 آغاز شد و تا کنون هزاران خانواده با موفقیت ویزای طلایی خود را دریافت کرده اند و زندگی جدید خود را در پرتغال آغاز نمودند.

D7 Visa

ویزای تمکن مالی پرتغال (ویزای D7)
اگر می خواهید به عنوان یک شهروند غیر اتحادیه اروپا با بودجه شخصی خود در پرتغال مستقر شوید و زندگی جدیدی را شروع کنید ویزای D7 پرتغال (که به عنوان ویزای درآمد غیرفعال پرتغال نیز شناخته می شود) یک گزینه عالی برای شماست.

Student Visa

ویزای تحصیلی
پرتغال به دلیل آب و هوای گرم، هزینه های معقول و سبک زندگی آسان به یک مقصد جذاب برای دانشجویان بین المللی تبدیل شده است. در کنار مناظر زیبای ساحلی و طبیعت جذاب پرتغال، سیستم آموزشی در آنجا عالی است. تحصیل در دانشگاه های این کشور رایگان نمی باشد اما در مقایسه با بسیاری از کشورهای اروپایی هزینه تحصیلی کمتری دارد. همچنین دولت پرتغال کمک هزینه های تحصیلی را در اختیار دانشجویان بین المللی قرار می دهد. اگر قصد تحصیل در پرتغال را دارید گروه سرمایه گذاری ایتوگال هرآنچه که درمورد ویزای تحصیلی پرتغال باید بدانید را در اختیار شما قرار خواهد داد.